Jalaka 77

teenindus- ja tootmishoone

2017. aasta juuliks valmiv hoone on ühtviisi sobilik nii laopindadeks, tööstus- ja tootmistegevuseks kui ka remondiettevõttele. Pinnad suurusega 50-…m² on kohandatavad vastavalt kliendi vajadustele.

Üüriinfo:

Mati Filatenko

+372 502 3491

mati.filatenko@go.ee

Soodne asukoht

Jalaka 77 lao- ja tootmishoone paikneb Tallinn-Tartu-Luhamaa maantee vahetus läheduses, 5 km kaugusel Tartu südalinnast. Logistiliselt soodne asukoht võimaldab kesklinna läbimata kiiret pääsu kõikidesse Eestimaa suundadesse, kaasa arvatud piiripunktid.

Mõeldud ka raskeveokitele

Kõik ligipääsuteed, sealhulgas parkimis- ja seisualad, on piisavate mõõtmetega, et tagada ka 18-meetristele veokitele vajalik manööverdamisruum.

Turvaline ja jälgitav

Hoone ja territoorium on varustatud jälgimis- ja salvestusseadmetega, pinnad muudab turvaliseks paigaldatud läbipääsu- ja valvesüsteem.

Paindlik ja mitmekülgne

Territooriumil on söökla, tankla, pesula, autode tehnoülevaatus, remonditöökojad ja parkimisvõimalus veoautodele. Võimalik üürida pinda ka territooriumil ning hoovil asuvas büroomajas.

Jalaka 77 teenindus- ja tootmishoone

ruutmeetrit tehniliselt sobivat pinda nii lao-, tööstus-, tootmis- kui remonditegevuseks.

parkimiskohta nii klientidele kui töötajatele

Ruutmeetri hinnad algavad 5,50 eurost kuus, lisanduvad kõrvalkulud 1,50 eurot m² kohta ning mõõdetavad kulud.

Üüriinfo:

Mati Filatenko

+372 502 3491

mati.filatenko@go.ee

Ruumid

Viimistlus

Hoone seinad on valmistatud sandwich-paneelist, põrandad on kaldega betoonvalust ja varustatud äravoolutrapiga. Sanitaarruumide seinad ja põrandad on plaaditud. Võimalik on paindlik ruumilahendus.

Elektrivarustus ja nõrkvool

Elektrikulu arvestussüsteemid on igal boksil eraldi. Igas boksis on eraldi pistik tööstusvoolule. Valgustus on lahendatud säästlike LED-plafoonidega. Majja tulev valguskaabel tagab piiramatu kiire interneti püsiühenduse. Üürnikel on võimalus soodsalt liituda erinevate IT teenustega (pilveteenused, serverimajutus jne).

Küte ja ventilatsioon

Hoone soojusvarustuse allikaks on kaugküttevõrku ühendatud soojasõlm, küttekulude arvestus toimub ruutmeetripõhiselt. Bokside õhuvahetus tagatakse keskse soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbe ventilatsiooniseadmega. Ruumides on kasutusel radiaatorküte, mille soojusandvuse reguleerimine toimub igas ruumis individuaalselt.

Turvalisus

Pinnad on varustatud valvesignalisatsiooniga, sissepääsud on jälgitavad ja salvestatavad. Hoone on varustatud keskse ATS-süsteemiga, kõikides ruumides on suitsuandurid.

Üüriinfo

HINNAD

  • Üürihind 5-6,5 €/m²/kuus.
  • Lisanduvad mõõdetavad kulud ning haldus- ja kommunaalteenused 1,5 €/m² kuus.
  • Hindadele lisandub käibemaks.
  • Lepingu pikkus alates 3 aastat.

RUUMIPLANEERINGUTE MUUDATUSED

Enne hoone lõplikku valmimist on kõigil üürnikel võimalus pinna- ja tehnolahendusi muuta vastavalt oma vajadustele.

KONTAKT

+372 502 3491

Mati Filatenko
mati.filatenko@go.ee