Ringtee 25 büroomaja

4-korruseline büroohoone Tartus pakub Teie vajaduste järgi kohandatud  40-…m² suuruseid kaasaegselt renoveeritud äripindu koos mitmekesise tugiteenuste võrguga.

Üüriinfo:

Mati Filatenko

+372 502 3491

mati.filatenko@go.ee

Märgatav asukoht

Ringtee 25 büroohoone paikneb Tallinn-Tartu-Luhamaa maantee vahetus läheduses, 5 km kaugusel Tartu südalinnast. Asukoht on kergesti nähtav ja leitav.

Täielikult renoveeritud

2017. aasta märtsiks täielikult renoveeritud büroomajas on uued kommunikatsioonid, keskne ventilatsiooni- ja jahutussüsteem, LED-valgustus, piiramatu kiire interneti võimalus valguskaabliga.

Turvaline ja jälgitav

Hoone sissepääsud on varustatud jälgimis- ja salvestusseadmetega, büroopinnad muudab turvaliseks paigaldatud läbipääsu- ja valvesüsteem.

Paindlik ja mitmekülgne

Võimalik üürida pinda ka hoiuruumiks, töökojaks või ladustamiseks. Võimalus kasutada kohapeal tankla-, pesula- ja toitlustusteenust.

Ringtee 25 büroomaja

ruutmeetrit täielikult renoveeritud üüripinda neljal korrusel

parkimiskohta nii klientidele kui töötajatele

Ruutmeetri hinnad algavad 5,50 eurost kuus, lisanduvad kõrvalkulud 1,50 eurot m² kohta ning mõõdetavad kulud.

Üüriinfo:

Mati Filatenko

+372 502 3491

mati.filatenko@go.ee

Bürood

Viimistlus

Bürooruumide seinad on värvitud poolmati seinavärviga, põrandaid katab kvaliteetne, kergesti hooldatav ja pika elueaga PVC-kate. Sanitaarruumide seinad ning põrandad on plaaditud. Ruumides on avatavad moodulripplaed.  Kõikidel büroopindadel on arvestatud kööginurga paigaldamise võimalusega. Võimalik on paindlik ruumilahendus.

Elektrivarustus ja nõrkvool

Elektrikulu arvestussüsteemid on igal äripinnal eraldi. Valgustus on lahendatud säästlike LED-plafoonidega. Kõik pistikupesad on kaitsekontaktiga ning moodulpõhised, paigaldatuna karbikutesse. Büroomajja tulev valguskaabel tagab piiramatu kiire interneti püsiühenduse. Üürnikel on võimalus soodsalt liituda erinevate IT teenustega (pilveteenused, serverimajutus jne).

Küte ja ventilatsioon

Büroomaja  soojusvarustuse allikaks on kaugküttevõrku ühendatud soojasõlm, küttekulude arvestus toimub ruutmeetripõhiselt. Äripindade õhuvahetus tagatakse keskse soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbe ventilatsiooniseadmega. Nii äripindadel, trepikojas kui  tehnilistes ruumides on kasutusel radiaatorküte, mille soojusandvuse reguleerimine toimub igas ruumis individuaalselt.

Turvalisus

Äripinnad on varustatud valvesignalisatsiooni ning läbipääsukontrolliga, sissepääsud on jälgitavad ja salvestatavad. Trepikodade sissepääsuuksed on turvaklaasiga metallprofiilidest. Hoone on varustatud keskse ATS-süsteemiga, kõikides ruumides on suitsuandurid.

Üüriinfo:

Mati Filatenko

+372 502 3491

mati.filatenko@go.ee

Üüriinfo

HINNAD

  • Üürihind 5,5-6,5 €/m²/kuus.
  • Lisanduvad mõõdetavad kulud ning haldus- ja kommunaalteenused 1,5 €/m²/kuus.
  • Hindadele lisandub käibemaks.
  • Lepingu pikkus alates 3 aastat.

RUUMIPLANEERINGUTE MUUDATUSED

Enne hoone lõplikku valmimist on kõigil üürnikel võimalus büroode suurusi ja ruumiplaneeringut muuta vastavalt oma vajadustele. Võimalik nii avatud planeering kui kabinetid.

KONTAKT

+372 502 3491

Mati Filatenko
mati.filatenko@go.ee